07:40
Gość dnia 15 min.
07:55
Kamery widokowe 4 min.
08:00
Kamery widokowe 7 min.
08:10
Region Okiem Kamery 5 min.
08:20
TTM Hits 15 min.
08:37
Prognoza pogody 1 min.
powiat wejherowski wtorek, 12.11.2024
Reda gospodarzem powiatowych obchodów Święta Niepodległości
Patrycja Drewa, Michał Jarosz, Vasyl Kyrnys
W Redzie miały miejsce centralne uroczystości powiatowych obchodów Dnia Niepodległości. Nie zabrakło uroczystej parady, wystawy sprzętu wojskowego i patriotycznych koncertów.
gmina Wejherowo
wtorek, 12.11.2024
Barwny pochód przeszedł ulicami Orla
Karina Trybańska, Michał Jarosz, Marcin Skałbania, Vasyl Kyrnys
Gmina Wejherowo świętowała 106. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku biało-czerwony pochód przeszedł ulicami Orla. Gmina oprócz oficjalnych uroczystości świętowała także na sportowo.
gmina Luzino
wtorek, 12.11.2024
Świętowali niepodległość i 100-lecie Lasów Państwowych
Karina Trybańska, Marcin Skałbania, Monika Wejer
11 listopada mieszkańcy gminy Luzino świętowali dwie ważne rocznice. W tym roku Narodowe Święto Niepodległości połączone zostało z obchodami 100-lecia Lasów Państwowych.
miasto Puck
wtorek, 12.11.2024
Obchody Święta Niepodległości w Pucku
Karina Trybańska, Tomasz Mazgaj
Uroczystości upamiętniające 106. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odbyły się także w Pucku.
gmina Gniewino
wtorek, 12.11.2024
„Miejcie odwagę być patriotami”
Karina Trybańska, Tomasz Mazgaj
Mieszkańcy gminy Gniewino wspólnie świetowali 106. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Gminne obchody nie tylko upamiętniły jedną z ważniejszych w historii naszego kraju dat, ale także podkreśliły lokalne dziedzictwo i...
powiat wejherowski
wtorek, 12.11.2024
Zmiany w powiatowym zarządzie
Tomasz Smuga, Vasyl Kyrnys
Dziś odbyła się VII sesja Rady Powiatu Wejherowskiego. Podczas sesji odwołano Etatowego Członka Zarządu Powiatu Wejherowskiego Marka Budnika. Na to stanowisko powołano Alicję Skwarło.
powiat pucki
wtorek, 12.11.2024
Marcin Majek
Gość dnia
Zarząd Drogowy dla Powiatu Puckiego i Wejherowskiego podzielił się na dwie jednostki. O wyzwaniach i inwestycjach stojących przed Zarządem Drogowym dla Powiatu Puckiego rozmawiamy z jego dyrektorem Marcinem Majek.
województwo pomorskie
piątek, 8.11.2024
Serwis informacyjny
redakcja TTM
W programie m.in.: Akademią rozpoczęli obchody Święta Niepodległości; Podsumowali pobyt i podziękowali za miłe przyjęcie; W Wejherowie powstaje nowe połączenie drogowe.
miasto Wejherowo
piątek, 8.11.2024
Akademią rozpoczęli obchody Święta Niepodległości
Karina Trybańska, Marek Trybański
W Szkole Podstawowej nr 5 w Wejherowie odbyła się uroczysta akademia z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości. Jak co roku, publiczność była zachwycona tym co przygotowała i zaprezentowała szkolna społeczność.
Do optymalnego przeglądania strony zalecamy używanie najnowszej wersji przeglądarki Mozilla Firefox oraz monitora w rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
x
personalizacja strony głownej