
Dzień Chleba i Miodu oraz dożynki gminy Gniewino odbyły się w Nadolu. To wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga zarówno mieszkańców regionu jak i turystów.
23:00 Kamery widokowe 7 min.
23:10 Region okiem kamery 5 min.
23:20 Serwis Informacyjny 15 min.
23:37 Prognoza Pogody 1 min.
23:40 Gość dnia 15 min.
23:55 Kamery widokowe 4 min.
Dzień Chleba i Miodu oraz dożynki gminy Gniewino odbyły się w Nadolu. To wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga zarówno mieszkańców regionu jak i turystów.
W Sobieńczycach odbyły się dożynki gminy Krokowa. Były tradycyjne konkursy, regionalne stoiska i koncerty.
Za nami dożynki gminne w Luzinie. Wśród atrakcji nie brakowało koncertów, korowodu dożynkowego czy pokazu laserów.
W programie m.in.: Przed nami dożynki gminy Szemud; IV Sesja Rady Gminy Wejherowo; Parkrun odbędzie się w Wejherowie.
Przed nami dożynki gminy Szemud. Harmonogram wydarzenia jak zwykle pęka w szwach. W tym roku podczas święta plonów gmina Szemud spróbuje pobić rekord Polski na Największy Korowód Dożynkowy.
Czterdziestu artystów pokaże swoje prace. W gminie Krokowa odbędzie się tegoroczna edycja Latającego Spichlerza Sztuki.
Dziś odbyła się IV Sesja Rady Gminy Wejherowo. W porządku obrad znalazły się uchwały dotyczące m.in. oświaty i budżetu.
W najbliższą sobotę w Wejherowie odbędzie się dwusetny Purkrun. Z okazji okrągłego jubileuszu nie zabraknie dodatkowych atrakcji.
Podrożeją ceny biletów SKM w Taryfie Pomorskiej. Nowy cennik będzie obowiązywał od 1 września. W ofercie pojawią się też nowe bilety.