Prokuratorskie zarzuty usłyszeli rodzice, którzy w szkole mieli pobić jedną z gimnazjalistek. Chodzi o zdarzenie, do którego doszło w listopadzie ubiegłego roku w Wejherowie.
200 tysięcy dla Gryfa, 70 tysięcy dla Tytanów, do tego ponad 170 tysięcy dla kilkunastu innych stowarzyszeń i organizacji – Wejherowo rozdawało dziś pieniądze na szeroko pojęty sport i ochronę...
Problem łamania przepisów przez kierowców na ulicy Leśnej w Redzie. Mieszkańcy informują o notorycznym przekraczaniu prędkości i wyprzedzaniu na linii ciągłej oraz proszą o interwencję.
Szukali potencjalnych przyszłych księgowych i specjalistów od rachunkowości. Już po raz piętnasty w wejherowskim ZSP nr 3 odbył się Wojewódzki Konkurs Rachunkowości.
Pracownicy wejherowskiego Urzędu Skarbowego pomogli dzisiaj wypełnić PIT mieszkańcom Rumi. Duże zainteresowanie sprawiło, że organizatorzy zapowiadają kolejne spotkania.
Do optymalnego przeglądania strony zalecamy używanie najnowszej wersji przeglądarki Mozilla Firefox oraz monitora w rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
x