08:20
TTM HITS 15 min.
08:37
Prognoza pogody 1 min.
08:40
Gość dnia 15 min.
08:55
Kamery widokowe 4 min.
09:00
Kamery widokowe 7 min.
09:10
Region okiem kamery 5 min.
powiat wejherowski poniedziałek, 6.08.2018
Powiat wejherowski częścią Enea Ironmann 70.3
Sport
W ostatni weekend w Gdyni odbyły się zawody Enea Ironmann 70.3 Gdynia. Część rowerowej trasy przebiegała przez powiat wejherowski.
województwo pomorskie
poniedziałek, 6.08.2018
Stolem Gniewino z porażką
Sport
Nie tak wyobrażali sobie rozpoczęcie sezonu piłkarze czwartoligowego Stolemu Gniewino. Podopieczni Tomasz Dołotko przegrali u siebie Z Gedanią Gdańsk 0:2. Obie bramki padły w drugiej części spotkania.
gmina Krokowa
poniedziałek, 6.08.2018
Nordic Walking w Białogórze
Sport
W sobotę w Białogórze odbył się kolejny cykl Nordic Walking i biegu przełajowego pod nazwą Korona Północy Polski. W zawodach wzięło udział około 140 osób
gmina Krokowa
poniedziałek, 6.08.2018
Zakotwicz dobro
Wieści z samorządu - gmina Krokowa
Rybaczówka w Dębkach gościła twórcę i bohaterów książki „Sztuka czułości”, związanej z osobą księdza Jana Kaczkowskiego
gmina Krokowa
poniedziałek, 6.08.2018
Na kijkach zdobyli Koronę Północy Polski
Wieści z samorządu - gmina Krokowa
Białogóra w miniony weekend gościła zawodników z kijkami, którzy pojawili się aby zdobyć Koronę Północy Polski
miasto Rumia
poniedziałek, 6.08.2018
Rumia stawia na najmłodszych
Wieści z samorządu - miasto Rumia
rzy punkty w Rumi zyskają nową zabudowę służącą spędzaniu czasu na świeżym powietrzu – powstaną place zabaw, a wszystko jest realizacją pomysłów mieszkańców.
gmina Wejherowo
poniedziałek, 6.08.2018
Siatkarze plażowi zmierzyli się w Bolszewie
Wieści z samorządu - gmina Wejherowo
Na boisku w Art Parku w Bolszewie odbyło się Letnie Grand Prix w Piłce Plażowej.
powiat wejherowski
poniedziałek, 6.08.2018
Powiat wejherowski częścią Enea Ironmann 70.3
Wieści z samorządu - powiat wejherowski
W ostatni weekend w Gdyni odbyły się zawody Enea Ironmann 70.3 Gdynia. Część rowerowej trasy przebiegała przez powiat wejherowski.
gmina Krokowa
poniedziałek, 6.08.2018
Inscenizacja bitwy pod Świecinem
Region okiem kamery
Wydarzenia z regionu bez komentarza.
tryb poziomy strony głównej
personalizacja strony głownej
sobota, 28.06.2025
Żołnierze Świętowali! Był pokaz sprzętu i odznaczenia
W piątek, 27 czerwca 2024 roku, Plac Jakuba Wejhera stał się sceną obchodów Święta Jednostek Garnizonu Wejherowo. Uroczystości na rynku poprzedził przemarsz oraz uroczysta msza święta.
sobota, 28.06.2025
Wakacyjne zmiany w MZK Wejherowo. Nowe rozkłady i większe autobusy
Wakacje przyniosą zmiany w kursowaniu miejskich autobusów w MZK Wejherowo. Przewoźnik przypomina, że od 28 czerwca komunikacja funkcjonować będzie według zmodyfikowanych rozkładów.
piątek, 27.06.2025
Za droga rybka? Zgłoś to! Restauratorzy z Pomorza ukarani przez UOKiK
Niejasne ceny, zmiany w składzie potraw bez zgody klientów oraz nieuczciwe naliczanie opłat – to tylko niektóre z nieprawidłowości wykrytych podczas najnowszej kontroli Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wspólnie z Inspekcją Handlową. Kontrolerzy sprawdzili 626 punktów gastronomicznych. Znalazły się wśród nich także lokale z Pomorza.
piątek, 27.06.2025
Z tarczą i z klasą! Ósme klasy opuściły mury szkoły
W czwartek, 26 czerwca, w Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Wybickiego w Wejherowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas ósmych. To symboliczne pożegnanie nie tylko roku pełnego nauki, wyzwań i sukcesów, ale także etapu edukacyjnej drogi, który dla wielu uczniów właśnie dobiegł końca.
Do optymalnego przeglądania strony zalecamy używanie najnowszej wersji przeglądarki Mozilla Firefox oraz monitora w rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
x
personalizacja strony głownej