21:10
Region okiem kamery 5 min.
21:20
Serwis Informacyjny 15 min.
21:37
Prognoza pogody 1 min.
21:40
Gość dnia 15 min.
21:55
Kamery widokowe 4 min.
22:00
Kamery widokowe 7 min.
miasto Gdynia czwartek, 27.05.2021
Pierwsi artyści potwierdzili koncerty na Open’er Park
Karina Labuda
W tym roku nie Open’er Festival, a Open’er Park. Wydarzenie odbędzie się w Gdyni – rozpocznie się 15 lipca i potrwa do 22 sierpnia. Pełna lista artystów, którzy wystąpią na...
powiat wejherowski
czwartek, 27.05.2021
Kolejny etap przebudowy ul. Przemysłowej z dofinansowaniem
Wieści z samorządu - powiat wejherowski
Kolejny odcinek ulicy Przemysłowej w Wejherowie zostanie przebudowany. Powiat Wejherowski na ten cel otrzymał 3 miliony złotych wsparcia z rządowej rezerwy subwencji ogólnej.
miasto Wejherowo
czwartek, 27.05.2021
Święty Franciszek powrócił na swoje miejsce
Wieści z samorządu - miasto Wejherowo
Figura św. Franciszka powróciła na wejherowski rynek, a wraz z nią woda w miejskich fontannach, które od najbliższego weekendu będą już całkowicie uruchomione.
miasto Wejherowo
czwartek, 27.05.2021
Przed nami święto miasta i dzień dziecka
Wieści z samorządu - miasto Wejherowo
Przed nami dwa ważne święta, czyli Dzień Jakuba oraz Dzień Dziecka.
miasto Reda
czwartek, 27.05.2021
Połączyli temat ochrony pszczół z grą miejską
Wieści z samorządu - miasto Reda
W minioną sobotę ulicami Redy przechadzali się mieszkańcy, którzy w ramach uczestnictwa w grze miejskiej, musieli zmierzyć się z licznymi zadaniami dotyczącymi pszczół.
gmina Luzino
czwartek, 27.05.2021
Tablica z „Ojcze nasz” po kaszubsku
Wieści z samorządu - gmina Luzino
W kościele pw. św. Wawrzyńca w Luzinie pojawiła się tablica z modlitwą „Ojcze nasz” w języku kaszubskim. To inicjatywa luzińskiego oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego, które w tym roku obchodzi 40-lecie istnienia.
powiat pucki
czwartek, 27.05.2021
Pucki szpital doczeka się termomodernizacji
Wieści z samorządu - powiat pucki
Dobra wiadomość dla puckiego szpitala. Wczoraj w Warszawie podpisano umowę na dofinansowanie termomodernizacji placówki. Prace rozpoczną się jeszcze w wakacje.
miasto Hel
czwartek, 27.05.2021
Koperta może uratować życie
Wieści z samorządu - miasto Hel
W trosce o zdrowie mieszkańców władze Helu zachęcają do pozyskania „Koperty życia”.
miasto Hel
czwartek, 27.05.2021
W Helu pojawiły się pojemniki na odpady PET
Wieści z samorządu - miasto Hel
Trzy nietypowe pojemniki pojawiły się na ulicach Helu. Dwie metalowe ryby i żaglowiec zachęcają do ekologicznych zachowań. Z czasem będą zapełniać się plastikowymi odpadami.
Do optymalnego przeglądania strony zalecamy używanie najnowszej wersji przeglądarki Mozilla Firefox oraz monitora w rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
x
personalizacja strony głownej