15:55
Kamery widokowe 4 min.
16:00
Kamery Widokowe 2 min.
16:05
Bedeker Wejherowski 20 min.
16:30
Kamery Widokowe 5 min.
16:37
Prognoza pogody 1 min.
16:40
Kaszuby od kuchni 15 min.
piątek, 6.06.2014
Igrzyska Osób Niepełnosprawnych
Region okiem kamery
"Sportowym expresem przez Europę" pod taką nazwą odbyły się w Pucku Igrzyska Osób Niepełnosprawnych. Główną ideą przedsięwzięcia jak mówią organizatorzy, jest pokonywanie własnych słabości i lęków przez osoby niepełnosprawne.
gmina Gniewino
czwartek, 5.06.2014
Gniewino chce nagradzać mieszkańców za aktywność fizyczną
Anna Labuda , Daniel Zaputowicz
Gmina Gniewino zachęca mieszkańców do aktywności fizycznej. Od najbliższego weekendu aż do końca wakacji co tydzień będzie można uczestniczyć w sportowych sobotach - te poprowadzą profesjonalni instruktorzy.
miasto Wejherowo
czwartek, 5.06.2014
Piłka ręczna odc. 9
Trening czyni mistrza
.
miasto Wejherowo
środa, 4.06.2014
Ludzie Gryfa - Mariusz Kozakiewicz
Nie tylko piłka
W programie rozmowa na temat kręglarstwa w Wejherowie. O jego historii opowie Mariusz Kozakiewicz
gmina Luzino
poniedziałek, 2.06.2014
Wikęd pokonał lidera
Anna Labuda , Leszek Dopke
Wikęd Gosrit Luzino po awansie do fianłu Regionalnego Pucharu Polski zanotował kolejne zwycięstwo w lidze. Tym razem luzinianie u siebie pokonali GKS Przodkowo 3:0.
gmina Luzino
poniedziałek, 2.06.2014
GOSRiT Luzino lepszy od Tucholanki
Anna Labuda , Leszek Dopke
Zwycięstwo na własnym terenie odniosły też podopieczne trenera Tomasza Myszewskiego. Dziewczyny z kwitkiem odprawiły Tucholankę.
gmina Luzino
poniedziałek, 2.06.2014
Kaszubska Piętnastka z rekordową frekwencją
Anna Labuda , Sławomir Podwojski
Trzecią edycję "Kaszubskiej Piętnastki" zwyciężył Łukasz Wirkus, wśród pań wygrała Antonina Rychter.
gmina Wejherowo
poniedziałek, 2.06.2014
Turniej Tańca w Bolszewie
Anna Labuda , Sławomir Podwojski
66 zespołów zgromadził w Bolszewie Turniej Formacji Tanecznych. Zespoły rywalizowały między innymi w hip hopie i innych formach tańca.
gmina Luzino
piątek, 30.05.2014
Wikęd dał wycisk Cartusii i gra w finale Pucharu Polski!
Anna Labuda , Leszek Dopke
Wikęd GOSRiT Luzino awansował do finału Regionalnego Pucharu Polski. Luzinianie bez problemu rozprawili się z Cartusią Kartuzy 3:0.
tryb poziomy strony głównej
personalizacja strony głownej
piątek, 18.07.2025
Marynarz groził nożem innym marynarzom. Straż Graniczna interweniowała na statku
39-letniego Filipińczyka, marynarza statku towarowego bandery cypryjskiej cumującego w gdańskim porcie, obezwładniła i wyprowadziła z niego w kajdankach Straż Graniczna. Mężczyzna groził nożem pozostałym marynarzom.
piątek, 18.07.2025
Niebezpieczna "zabawa" na torach w Gdańsku. Nastolatkowie kładli na torach kamienie
Do niebezpiecznego incydentu doszło w czwartek, 17 lipca 2025 roku, w pobliżu przystanku Gdańsk Strzyża. Kamery monitoringu PKM zarejestrowały dwóch nastolatków, którzy kładli na torach kamienie oraz inne przedmioty, oczekując na nadjeżdżający pociąg.
piątek, 18.07.2025
Przeprowadzą termomodernizację szkoły w Gniewinie. Powstanie m.in. zielona ściana
Szkoła Podstawowa w Gniewinie przejdzie termomodernizację. Gmina Gniewino pozyskała na ten cel prawie 6,4 mln zł środków zewnętrznych.
piątek, 18.07.2025
Transmisje mszy świętych na żywo. Kamery Nadmorski24.pl w kościołach na Kaszubach i w Trójmieście
Portal Nadmorski24.pl umożliwia wiernym z Kaszub i Trójmiasta uczestnictwo w mszach świętych bez wychodzenia z domu. Dzięki zainstalowanym kamerom w kościołach możliwe jest oglądanie nabożeństw na żywo przez internet – na komputerze, tablecie czy smartfonie.
Do optymalnego przeglądania strony zalecamy używanie najnowszej wersji przeglądarki Mozilla Firefox oraz monitora w rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
x
personalizacja strony głownej