Serwis Informacyjny
- Zaatakował dziecko w Pucku. Szuka go policja;
- Tomek potrzebuje pieniędzy na leczenie. Możesz pomóc;
- Zmiany w budżecie Redy;
- Piaskownice i place zabaw pod lupą;
- Wymyśl mural, zgarnij 17 tysięcy złotych.
- Zaatakował dziecko w Pucku. Szuka go policja;
- Tomek potrzebuje pieniędzy na leczenie. Możesz pomóc;
- Zmiany w budżecie Redy;
- Piaskownice i place zabaw pod lupą;
- Wymyśl mural, zgarnij 17 tysięcy złotych.
W programie między innymi: Ważna droga w gminie Łęczyce otwarta; Trwa King of The Bay w Rewie; W Luzinie zagości Magia Nocy Świętojańskiej
W programie między innymi: Umowy na wakacyjne aktywności podpisane; Sztorm Kosakowo świętował 15-lecie; Ruszyły zapisy na wakacyjne warsztaty
W programie między innymi: Kolejne gwiazdy na rewskie alei; Róże północy wręczone; Wielkie święto sportu w Redzie
W programie między innymi: Gwiazdy uświetniły Dni Redy; Wielkie gotowanie na wejherowskiej polanie; Sesja absolutoryjna w powiecie wejherowskim
W programie m.in.: Młodzi hafciarze nagrodzeni; Uroczysta sesja zapoczątkowała Dni Redy; Ród Keyserlingk odwiedził Wejherowo.
W programie m.in.: Dzień otwarty wejherowskich koszar; Niedziela w Gowinie pod znakiem Pikniku Motocyklowego.
W programie m.in.: Róże Ekologii przyznane; Finał kolejnej akcji Rowerowy Maj w Wejherowie; Bajkowy Dzień Dziecka
W programie m.in.: Pierwsza Wejherowska Giełda Stowarzyszeń; Wielki Przejazd Rowerowy; 6. Festiwal Dworów i Pałaców.
W programie m.in.: VII edycja Biegu Dwie Wieże; Kolejny sukces Pchlego Targu w Wejherowie; XVIII Przegląd Orkiestr i Zespołów Dętych.
W programie m.in.: Mieszkańcy Redy zapłacą więcej za wywóz odpadów; Pływalnia w Wejherowie przejdzie termomodernizację; Remont ważnej drogi na ukończeniu.